JJC GSP-XT3 Optical Glass Protector
JJC GSP-XT3 Optical Glass Protector
De JJC GSP-XT3 Optical Glass Protector is een ultra dunne optische glazen laag van slechts 0.3 millimeter dik om het LCD-display van jouw camera te beschermen. Dankzij de lichtdoorlatendheid van 95% behoud je goed zicht op de informatie en beelden op je scherm.
Optimale bescherming
De uit diverse lagen opgebouwde Glass protector beschermt jouw display tegen vuil, krassen, zweet, vettigheid en zelfs verkleuring door langdurige lichtinval. Het glas blokkeert namelijk ook invallend UV-licht terwijl het zichtbare lichtspectrum gewoon doorgelaten wordt.
Gemakkelijk te bevestigen
De Optical Glass Protector is gemakkelijk te bevestigen zonder dat er luchtbelletjes onder het oppervlakte komen en is net zo makkelijk weer te verwijderen. Door de statische bevestiging blijven er geen hinderlijke lijmresten achter op jouw scherm. Er worden schoonmaakproducten meegeleverd om jouw display zo schoon mogelijk te maken voordat je de bescherming aanbrengt.
Kenmerken van de JJC GSP-XT3
- Beschermt tegen vuil, krassen, zweet, vettigheid en verkleuring
- Gemakkelijk aan te brengen en te verwijderen
- Slechts 0.3mm dik
O.a. geschikt voor
- - Fujifilm X-T3 systeemcamera
EAN/UPC | 6950291563408 |
---|---|
Kleur | Antraciet |
Formaat Sensor | 18 Megapixel |
Type Sensor | Full Frame |
Display | Draaibaar |