JJC GSP-RX100M3 Optical Glass Protector voor Sony DSC-RX100III
De JJC GSP-RX100M3 Optical Glass Protector is een ultradunne optische glazen laag van slecht 0.5 millimeter dik om het LCD display van uw camera te beschermen. Dankzij de lichtdoorlatendheid van 95% behoudt u goed zicht op de informatie en beelden op uw scherm.
Optimale bescherming
De uit diverse lagen opgebouwde Glass protector beschermt uw display tegen vuil, krassen, zweet, vettigheid en zelfs verkleuring door langdurige lichtinval. Het glas blokkeert namelijk ook invallend UV-licht terwijl het zichtbare lichtspectrum gewoon doorgelaten wordt.
Gemakkelijk te bevestigen
De Optical Glass Protector is gemakkelijk te bevestigen zonder dat er luchtbelletjes onder het oppervlakte komen en is net zo makkelijk weer te verwijderen. Door de statische bevestiging blijven er geen hinderlijke lijmresten achter op uw scherm. Er worden schoonmaakproducten meegeleverd om uw display zo schoon mogelijk te maken voordat u de bescherming aanbrengt.
Kenmerken
EAN/UPC | 6950291559272 |
---|---|
Kleur | Antraciet |
Display | Draaibaar |
Type Sensor | Full Frame |
Formaat Sensor | 18 Megapixel |
Compact camera klasse | Allround |
Waterdicht | Nee |
Beeldstabilisatie | Nee |